Головна
головна | контакти | фінансування | english

Інші імпрези та заходи


Навчання на довгострокових курсах та практичні заняття

Фотогалерея

Кожної п'ятниці та суботи відбуваються заняття на довгострокових курсах при навчальному центрі ЦПМК. Студенти слухають теоретичний курс та мають практичні заняття, а також беруть участь у здійсненні мистецьких проектів.
Так, підчас підготовки до реалізації щорічного міжнародного фестивалю "Два дні й дві ночі нової музики" (21-23 квітня 2006) слухачі ЦПМК мали можливість перевірити на практиці свої менеджерські навички. Вони ознайомилися з деталями процесу організації та проведення великомасштабної артистичної акції.

В результаті відвідання Морської галереї студенти дізналися як готуються тематичні виставки за участю зарубіжних партнерів. Менеджер Тетяна Біновська розповіла про найближчі плани галереї.

В майстерні одеських художників Святослава Горбенко й заслуженного художника України Анатолія Горбенко студенти ознайомились з новими роботами цих митців, а викладач ЦПМК Наталя Кусік розповіла які документи необхідні для організації мистецької виставки та як краще підготувати художній продукт до виставки з метою його подальшої реалізації.

Слухачі довгострокових курсів також брали участь у двох прес-конференціях, де мали можливість поспілкуватися з журналістами, митцями, менеджерами арт проектів. 13 квітня відбулась прес-конференція з приводу проведення 12 міжнародного фестивалю "Два дні й дві ночі нової музики", організатори якого детально розповіли про цю подію, про учасників, програму, спонсорів та партнерів.

В офісі Одеського представництва Британської Ради http://www.britishcouncil.org відбулася друга прес-конференція, в рамках якої було презентовано великомасштабний європейський мистецький проект Black SEAS/North SEAS, ініційований організацією Intercult (Швеція) http://www.intercult.se. Студенти ЦПМК ставили питання менеджерам та продюсерам проекту, цікавилися яким чином відбуватиметься відбір митців для участі в цьому проекті.

Завдяки участі в цих заходах слухачі довгострокових курсів дізналися у менеджерів-практиків про те яка робота передує здійсненню художньої акції, як складаються плани, яким чином здійснюється фандрайзинг та рекламна кампанія, пошук партнерів, спонсорів, продюсерів. Слухачі ознайомилися з матеріалами, які слід підготувати до прес-конференції для представників мас-медіа (список учасників, прес-реліз, рекламні матеріали тощо). Студенти також мали змогу перевірити на практиці засвоєнні ними теоретичні знання та поспілкуватися з менеджерами, які мають довгостроковий досвід роботи у сфері мистецтва та культури.

НОВИНИ
Випускники Літньої школи 2005 та студенти довгострокових курсів ЦПМК вже з успіхом застосували знання, які вони отримали внаслідок навчання в Центрі практичного менеджменту культури. Асматі Чибалашвіли, яка спершу прослухала курс Літньої школи , а зараз навчається на довгострокових курсах, брала участь в міжнародному мистецькому проекті "Aрт молодь України".
Молоді арт менеджери Марина Мохрякова та Олександр Перепелиця (молодший), які пройшли курси Літньої школи, брали участь у міжнародному проекті "Трамвай №5", який ініціювали продюсер Ірина Ткаченко та кінорежисер Хуго Шер (Швейцарія).