Головна
головна | контакти | фінансування | english

Семінари


Фотогалерея

28 березня - 1 квітня 2007 року відбувся ТОТ- семінар Новітні методи та моделі викладання менеджменту культури.
Окрім ключових учасників ми запросили практиків-менеджерів культури взяти участь в цьому заході, що мав на меті:
- покращити якість менеджменту культури в Україні
- сприяти розвиткові міжнародної мережі професійних арт менеджерів
- приладнати Європейські моделі менеджменту культури до специфічних умов нашої країни
Зацікавленість викликав тренінг Сучасні форми навчання менеджменту культури за темою Як ефективно організувати навчальний візит до закладу культури, зокрема наступні питання: планування візиту, надання інструкцій студентам, взаємодія з менеджментом приймаючої організації.
З метою покращення діяльності ЦПМК щодо зв'язку з практичними менеджерами ми запросили представників музеїв та галерей та провели круглий стіл з керівниками закладів мистецтва та культури. Учасники обговорили нагальні проблеми менеджменту у сфері культури, що виникли через наявну економічну та політичну ситуацію в Європі. Такі зустрічі є дуже корисними через те, що разом збираються представники нового покоління адміністраторів, які відкриті до сприйняття нових методів в сфері управління. Менеджери культури ознайомилися з know-how, із новітніми стратегіями у сфері арт менеджменту та сучасними методами викладання. Учасники зазначили, що модульна система навчання дозволяє інтегрувати відвідини закладів мистецтва й культури (практичні заняття) до учбового процесу, тому й було запропоновано збільшити кількість таких візитів, щоб вже підчас навчання слухачі Центру мали можливість визначити "поле" для своєї подальшої діяльності, а викладачі базували свої теоретичні викладки на прикладах з сьогоденного життя менеджерів культури.

Було здійснено анкетування учасників, які високо оцінили практичну спрямованість цього заходу й висловили побажання отримати матеріали тренінгу у вигляді DVD ROMу, видання якого планується найближчим часом.
Фінансування цього тренінгу-семінару, окрім Швейцарської культурної програми у Південно-Східній Європі та Україні було здійснено за рахунок гранту наданого Європейською культурною фундацією (Амстердам, Нідерланди)