Головна
головна | контакти | фінансування | english

Семінари


Фотогалерея

Виконавчий директор ЦПМК О.Перепелиця та PR менеджер Н. Волченко були запрошені взяти участь у тренінгу за темою "Проектний менеджмент. Моніторинг проектів", який було зорганізовано партнерською організацією "Демократія через культуру", що також за підтримки Швейцарської культурної програми у Південно-Східній Європі та Україні/Swiss Cultural Programme South-East Europe and Ukraine здійснює коопераційний проект "Модель 21: Творці змін" http://model21.org.ua/. Тренінг відбувся у Києві 30 - 31 травня 2006 р. Провів тренінг Метті Штрауб, який працює у консалтінговій компанії Changels. Caching and consulting www.changels.ch. Окрім штату партнерської організації - Олександра Буценка (директор), Оксани Олексів (проектний та інформаційний менеджер) та Саулє Ільїних (заступник директора) - серед учасників тренінгу були арт менеджери - Ольга Сидоренко (Львів), Світлана Білоус (Київ) та Тетяна Олійник (Київ-Харків); журналістка Богдана Костюк (Радіо Свобода, Київ), Раїса Логвиненко - секретар Комітету Верховної Ради України з питань культури, Микола Скиба - співробітник Національного інституту стратегічних досліджень (Київ).

Програма тренінгу включала: визначення проекту, проблеми менеджменту проектів, фази, цикли та етапи, фактори успіху та стабільних процесів, план дії на майбутні місяці тощо.

Протягом двох днів відбулось плідне спілкування та було отримано корисний досвід в сфері менеджменту й моніторингу проектів. Представники ЦПМК отримали цінні поради стосовно розвитку проекту, зокрема викристалізувалась впевненість в тому, що в подальшому ЦПМК має стати національним ресурсним центром з професійної підготовки менеджерів для сфери культури та мистецтва. Також учасники отримали цікавий роздатковий матеріал, який використовуватиметься в подальшій діяльності.